Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2019 r., 197 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
100 seniorów świętowało Międzynarodowy Dzień Seniora
Dodał: KamZap, 16-10-2018 18:49, odsłon: 769
Fot. UM Zwoleń
Fot. UM Zwoleń

11 października seniorzy z powiatu zwoleńskiego świętowali Międzynarodowy Dzień Seniora. Uroczystości w naszym mieście rozpoczęły się Mszą Świętą odprawioną w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego.

Następnie uczestnicy wydarzenia oraz zaproszeni goście spotkali się we Fraszce w Sycynie, gdzie nie zabrakło życzeń, podziękowań i dobrej zabawy.

 

Barbara Skrzek – przewodnicząca zwoleńskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, podziękowała władzom samorządowym i wszystkim instytucjom za wsparcie, jakie otrzymują seniorzy.

 

 Życzenia przede wszystkim zdrowia, ale też spełnienia marzeń w jesieni życia składali: burmistrz Bogusława Jaworska, zastępca Grzegorz Molendowski, starosta Waldemar Urbański, wicestarosta Arkadiusz Sulima oraz proboszcz Bernard Kasprzycki.

 

Seniorzy wyrażając swoją wdzięczność za wieloletnią pomoc i wsparcie podziękowali Burmistrz Zwolenia Bogusławie Jaworskiej pięknymi życzeniami oraz chóralnym sto lat.  Życzyli jej dużo zdrowia i realizacji zamierzonych celów.

 

O dobre humory i biesiadny nastrój świętujących zadbał zespół Sobótka z Czarnolasu pod kierunkiem Stanisławy Baran. W ich wykonaniu usłyszeliśmy nie tylko hymn Emeryta ale także wiele optymistycznych piosenek poświęconych tematyce życia na emeryturze.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook