Dzisiaj jest niedziela, 12 lipca 2020 r., 194 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
QFG
(Zdjęcia) Ze Zwolenia popłynęła pomoc dla podopiecznych Przytuliska w Pionkach
Dodał: KamZap, 04-12-2018 09:00, odsłon: 2539
źródło: Facebook
źródło: Facebook

W niedzielę 2 grudnia pod kinem Świt w Zwoleniu grupa ludzi dobrej woli stworzyła magiczną atmosferę. Pomimo chłodnej aury zniechęcającej do wyjścia z domu ściągnęli przed kino tłumy. Celem zorganizowanej przez nich akcji była pomoc podopiecznym Przytuliskach w Pionkach. Wyniki zbiórki mówiły same za siebie.

Odzew mieszkańców Zwolenia był tak ogromny, że duży samochód musiał dwa razy kursować, żeby wszystko przewieźć do Pionkowskiego Przytuliska. W ciągu trzech godzin było to ponad 700 kg karmy mokrej i suchej, a do tego smycze, szelki, legowiska, koce i kołdry.

- Dzięki ogromnym sercom darczyńców psy z Przytuliska w Pionkach będą mogły przeżyć ten ciężki zimowy czas godnie, a my bez obaw patrzymy w przyszłość wiedząc, że nie jesteśmy sami w tej nierównej walce o poprawę losu tych , którzy sami nie poproszą o pomoc – przyznają inspektorzy i wolontariusze Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

 

Na placu pojawił się również burmistrz Zwolenia Arkadiusz Sulima z żoną, którzy całym sercem kibicowali zorganizowanej przez młodych mieszkańców miasta akcji.

 

Wśród osób zaangażowanych w organizację zbiórki byli: wet. Michałowi Dzik oraz Karolina Majewska, Wiktoria Majewska, Karolina Dąbrowska, Justyna Drab, Beata Martynek-Wieczorek, Rafał Wieczorek, Karol Krawczyk, Mateusz Kowalczyk, KM Marszałek, Julia Pęksyk , Małgorzata Przybysz, Magda Procka, Renata Wolszczak i Hubert Przewłoka.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook