Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2019 r., 197 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Aleks Skawiński burmistrzem Zwolenia!
Dodał: KamZap, 16-10-2018 19:09, odsłon: 1814
UM Zwoleń
UM Zwoleń

Aleks Skawiński, uczeń 4 klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu przez jeden dzień zarządzał Gminą Zwoleń. Aleks stanowisko burmistrza Zwolenia objął 9 października. Fotel gospodarza gminy wylicytował wspólnie z tatą podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dla nowego Pana Burmistrza był to niewątpliwie bardzo pracowity dzień, w trakcie którego między innymi spotkał się z kierownikami wszystkich referatów oraz z delegacjami ze szkół. Pan Burmistrz WOŚP uczestniczył również w spotkaniu podsumowującym trzy kadencje pracy w samorządzie Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej.

 

Urzędowanie Aleks rozpoczął we wtorek, 9 października o godzinie 10.  Przez cały dzień nowemu Panu Burmistrzowi towarzyszyła koleżanka z klasy - asystentka Natalia Kustra.

 

Symboliczny klucz do gabinetu Aleks Skawiński otrzymał z rąk Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej, przewodniczącego Rady Miejskiej Pawła Sobieszka oraz Zastępcy Burmistrz Grzegorza Molendowskiego.

 

Pan Burmistrz WOŚP uczestniczył w spotkaniu z kierownikami wszystkich referatów. Kierownicy poinformowali burmistrza Aleksa oraz jego asystentkę Natalię o swoich obowiązkach. Spotkaniu przewodniczyła obecna Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska.

 

Na burmistrza czekała cała masa obowiązków. Od godziny 10.30 odwiedzali go urzędnicy, którzy mieli do omówienia wiele ważnych, niecierpiących zwłoki  spraw.

 

Nowego pana burmistrza odwiedziły także delegacje ze szkół oraz przedszkola. Dzieci i młodzież prosiły tym razem głównie o dofinansowanie wycieczek szkolnych.

 

Miłym przeżyciem dla Aleksa była niewątpliwie wizyta jego kolegów i koleżanek z klasy wraz z wychowawczynią.

 

Sekretarz Gminy Mirosław Chołuj oprowadził Aleksa i Natalię po budynku urzędu. Burmistrz WOŚP i jego asystentka nie tylko odwiedzili wszystkich pracowników, ale także zapoznali się z ich obowiązkami.

 

Ważnym punktem dnia dla młodego burmistrza był udział w spotkaniu podsumowującym trzy kadencje pracy Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook