Dzisiaj jest sobota, 11 lipca 2020 r., 193 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
QFG
Debata „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”!
Dodał: KamZap, 18-04-2018 14:12, odsłon: 2655

W środę, 11 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym w Zwoleniu zorganizowano debatę pod hasłem „Narkotyki, dopalacze - nie tędy droga”. Z młodzieżą oraz przedstawicielami szkół z powiatu zwoleńskiego spotkali się policjanci, przedstawiciele sądu, poradni psychologiczno-pedagogicznej, SANEPIDU oraz Stowarzyszenia Katolickiego Ruchu Antynarkotycznego Karan.

Powiatową debatę przygotowali nauczyciele i uczniowie Zespołu Placówek Licealnych w Zwoleniu. Zaroszonych gości oraz młodzież z terenu powiatu zwoleńskiego powitała Bożena Baryła, dyrektor placówki.

 

 

Uczniowie przygotowali pantomimę „Jezus żyje”, opowiadającą o drodze do nałogów oraz o skutkach złych wyborów.

 

 

Debatę poprowadzili uczniowie: Aleksandra Gębka i Jakub Grandos.

 

 

Po przedstawieniu przyszedł czas na dyskusję, podczas której eksperci odpowiadali na pytania zadawane przez młodzież, przybliżając jednocześnie uwarunkowania psychiczne, społeczne oraz prawne zażywania narkotyków i dopalaczy. Uczniowie mogli również poczuć jak substancje psychoaktywne zmieniają sposób widzenia rzeczywistego świata za pomocą alkogogli.

 

Debacie towarzyszyły występy młodzieży, prezentującej swoje liczne zainteresowania i pasje, dzięki którym w ich życiu nie ma miejsca na narkotyki czy dopalacze. Przed licznie zgromadzoną młodzieżą zaprezentowali się pasjonaci fotografii, amatorzy jazdy konnej, karatecy, muzycy, tancerze, wokaliści oraz członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia. 

   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook