Dzisiaj jest niedziela, 17 lutego 2019 r., 48 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Jak zabezpieczyć samochód przed korozją? Mamy dla was propozycję!
Dodał: cichy, 09-02-2018 13:00, odsłon: 226
fot.Krown.pl
fot.Krown.pl

Czasy, kiedy właściciele aut ustawiali się w kolejkach, by odwiedzić warsztaty zajmujące się zabezpieczeniem antykorozyjnym dawno minęły. Dlaczego? Większość właścicieli współczesnych samochodów uważa, że problem rdzy ich nie dotyczy. To duży błąd, który może kosztować nawet kilka tysięcy złotych pozostawionych u lakiernika. Firma KROWN ma dla posiadaczy aut odpowiednie rozwiązanie.

KROWN - to 30 lat tradycji i know-how kanadyjskiego producenta. Są jednym z liderów na rynku zabezpieczeń antykorozyjnych. Samochody zabezpieczane są flagowym produktem KROWN T40, który jest bezbarwnym oleistym środkiem, który tworzy  bezbarwną, bezwonną, gęstą powłokę zabezpieczającą auto przed korozją.

- Zabezpieczamy podwozie auta, ruchome elementy, złącza, styki, czujki elektryczne, newralgiczne elementy w komorze silnika i przede wszystkim profile zamknięte (progi, drzwi, błotniki,klapę bagażnika, maskę) – prezentuje zalety zabezpieczeń antykorozyjnych przedstawiciel firmy KROWN

 

Wykonanie zabezpieczania jest podzielone na trzy etapy. Etap 1 obejmuje przygotowanie pojazdu do zabezpieczenia w serwisie. Jeżeli stopień zabrudzenia tego wymaga, to podwozie pojazdu jest myte specjalnym preparatem Krown w celu usunięcia błota, piachu i luźnych płatów korozji oraz przygotowania powierzchni do kolejnego etapu procesu czyli zabezpieczenia.  

 


Kolejnym etapem jest wstępne osuszenie podwozia za pomocą sprężonego powietrza w celu usunięcia nadmiaru wody z powierzchni i trudno dostępnych miejsc, które mają być poddane procesowi antykorozyjnemu. Ogromną zaletą technologiczną produktów Krown jest to, że powierzchnie zabezpieczane nie muszą być zupełnie suche (nasze środki mają właściwości wypierające wodę). Osuszanie pojazdu wykonywane jest jedynie w celu usunięcia nadmiaru wody pozostałej po myciu pojazdu.Ostatnim etapem zabezpieczenia samochodu jest nałożenie preparatu antykorozyjnego. Za pomocą specjalnych dozowników, dyszy, złączy i pistoletów ciśnieniowych, które umożliwiają dostęp do najtrudniej dostępnych miejsc, pojazd jest zabezpieczany środkiem Krown T40, który dzięki swoim właściwościom penetrującym można stosować bezpośrednio na rdzę. Dociera on do zdrowej warstwy metalu i odcina ją od skorodowanej części. Zabezpieczane jest całe podwozie pojazdu, ze szczególnym uwzględnieniem ognisk korozji, zgrzewów i spawów, jak również wszystkie złącza i czujniki elektryczne, klemy akumulatorów, części elektryczne, przewody i zawiasy oraz newralgiczne miejsca pod maską takie jak kielichy amortyzatorów, podłużnice czy grodź silnika.

 

Produkt KROWN T40 zapobiega powstawaniu korozji, hamuje proces powstawania rdzy w miejscach jej występowania oraz konserwuje wszystkie spawy, zgrzewy, spoiny i trudno dostępne miejsca. Proponowany produkt zabezpiecza również wszelkie urządzenia elektryczne i elektroniczne, zapobiega utlenianiu się aluminium i innych metali oraz zapobiega "zapiekaniu" i urywaniu się skorodowanych śrub.

 


Firma KROWN wykonuje również zlecenia wyjazdowe, korzystając z mobilnego centrum zabezpieczeń. Zabezpieczając swoje auto właściciel rzadziej odwiedza warsztat dokonując mniejszej ilości napraw i wymiany części zamiennych. Dzięki zastosowanej technologi wydłuża się czas użytkowania samochodu a dodatkowo zmniejszają się koszty jego eksploatacji. Dzięki takiej ochronie właściciel nawet kilkuletniego samochodu rzadziej odwiedzi zakład lakierniczy oraz zyska wyższą niezawodność urządzeń. Dzięki ograniczonej korozji samochód w mniejszym stopniu traci na wartości w przypadku dalszej odsprzedaży.

 


Obecnie przedstawiciele firmy KROWN działają na terenie województwa mazowieckiego oraz małopolskiego. Właściciele aut mogą odwiedzić jeden z dwóch warsztatów w Warszawie, jeden w Radomiu oraz Nowym Sączu.

Ceny pełnego zabezpieczenia auta osobowego zaczynają się już od 550 zł brutto, a dodatkowo w miesiącu lutym na hasło "Zwolen24" rabat -50 zł brutto.

 

 

 

/materiał sponsorowany/

Skontaktuj się z autorem tekstu: cichy
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook