Dzisiaj jest niedziela, 17 lutego 2019 r., 48 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Okradł współlokatora z sali szpitalnej. Sprawca ukrył się u babci w powiecie zwoleńskim
Dodał: admin, 17-01-2018 09:10, odsłon: 2117

Wielkie rozczarowanie nowym znajomym przeżył 26-letni pacjent kozienickiego szpitala. Leżał w jednej sali z 22-letnim mężczyzną. Jednego dnia dostali również wypis. 22-latek, którego pokrzywdzony mężczyzna poznał w czasie pobytu w szpitalu zaproponował mu pomoc w odwiezieniu do domu po czym go okradł.

Jak poinformował policjantów poszkodowany, kilka dni leżał w jednej z sal w szpitalu w Kozienicach z młodym mężczyzną. Podczas pobytu korzystał z laptopa, akcesoriów do tego potrzebnych oraz telefonu komórkowego. Mężczyźni w jeden dzień otrzymali wypisy ze szpitala. Wtedy współlokator zaproponował 26-latkowi pomoc w odwiezieniu go do domu. Po spakowaniu wszystkich rzeczy nowy znajomy zaniósł torby do samochodu. W domu mężczyzna zorientował się, że jego wartościowe przedmioty takie jak: laptop, słuchawki, router, odtwarzacz MP3 i MP4 oraz telefon komórkowy zostały skradzione. Łączna wartość strat została oszacowana na ponad 4 tys. złotych.

Kozieniccy funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość mężczyzny podejrzanego o kradzież. Jak się okazało 22-latek nie spodziewał się tak szybkiej reakcji policjantów. Ukrył się w mieszkaniu u swojej babci na terenie jednej z gmin powiatu zwoleńskiego. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka i odzyskali całe skradzione mienie. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook