Dzisiaj jest niedziela, 12 lipca 2020 r., 194 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Respirator dla Zwolenia. Pomagają gminy i przedsiębiorcy. Jak dołączyć do zrzutki?
Dodał: Zwolen24, 22-04-2020 20:11, odsłon: 667

Wesprzyj zakup sprzętu ratującego życie potrzebnego dla zwoleńskiego Pogotowia Ratunkowego i Szpitala. Na portalu zrzutka. pl trwa zbiórka pieniędzy na sprzęt ratujący życie mieszkańców. Pomóc może każdy z nas!

Fundacja follow Me oraz Związek Przedsiębiorców dlaBiznesu jest organizatorem zbiórki w porozumieniu z Samorządem zwoleńskim i Dyrekcją Szpitala.

- Dziś bardziej niż kiedykolwiek musimy zjednoczyć się, aby przetrwać ten ciężki czas. Ten sprzęt jest niezbędny do ratowania życia być może Twojego lub Twoich bliskich. Nie bądź obojętny. Każda kwota przybliża nas do zakupu respiratora i dwóch defibrylatorów na potrzeby zwoleńskich placówek medycznych - piszą organizatorzy zbiórki na stronie zrzutka.pl pod hasłem "Ratujmy każdy oddech - RESPIRATOR dla Zwolenia". -  

Działamy dla naszego wspólnego dobra, aby wesprzeć lokalną społeczność.

Do końca zbiórki pozostało 8 dni, a z dedykoawnych 150 tysięcy złotych udało się zebrać w środowy wieczór 74 991 zł.

Jednak, jak informuje Iwona Paszkiewicz, prezes Fundacji Follow Me, na jej facebookowym profilu, kwota zebrana w ramach różnych akcji wystarczy na zakup respiratora i dwóch defibrylatorów.

- Zamówiliśmy w tej chwili 1 respirator, 1 defibrylator do Szpitala w Zwoleniu i 1 defibrylator dla Pogotowia Ratunkowego w Zwoleniu - pisała we wtorek rano Iwona Paszkiewicz. - Z racji tego, że zostały nam środki postanowiliśmy kontynuować zrzutkę i zebrać pieniądze na zakup kolejnego defibrylatora do karetki Pogotowia Ratunkowego, która stacjonuje w Policznej.

Dzięki wsparciu przedsiębiorców ze Związek Przedsiębiorców dlaBiznesu na koncie była kwota 91 640, 69 zł (wliczając kwotę ze zrzutki).

Organizatorzy dziękują  gminom Policzna. Przyłęk, Tczów, Kazanów, Zwoleń, od których łącznie wpłynęło 69 500 zł. (...) Gmina Kazanów i jej radni przekazali swoja dietę w wysokości 7250 na konto Szpitala, a Teresa Pancerz-Pyrka, wójt gminy Kazanów przekazała 10 000 zł.

- Razem mamy już ponad 160 tysięcy, ale nadal brakuje ponad 30 000 zł na zakup drugiego defibrylatora do karetki stacjonującej w Policznej. 100% wpłat zostanie przekazana na konto szpitala - informują organizatorzy.

Cały czas trwają także "Licytacje i Sprzedaż na rzecz zbiórki na respirator" na facebookowym wydarzeniu pod tym hasłem.

Można także kupić  e-book Michała Dzika-  Dr Dzik Gabinet Weterynaryjny  na stronie www.ebook.drdzik.pl

z którego dochód również zostanie przeznaczony na ten cel, a także przekazać fundacji Follow Me jeden procent, KRS: 0000603681

 


Akcję #ratujmykażdyoddech możecie wesprzeć również wrzucając pieniądze do puszki w lokalnych sklepach.

Gdzie znajdziecie puszki?

    Lobomarket ul. Sienkiewicza 14 oraz ul. Targowa 7
    Sklep minuta8 (TANIOCH) ul. 11 listopada
    Warzywniak u Pana Warchoła
    Delikatesy Centrum Zwoleń
    SPAR ul. Jagiełły i Kościuszki
    SPAR w Sycynie   
Skontaktuj się z autorem tekstu: Zwolen24
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook