Dzisiaj jest sobota, 15 grudnia 2018 r., 349 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Zwoleńscy policjanci uratowali niedoszłego samobójcę
Dodał: MarBas, 03-07-2017 11:31, odsłon: 5503

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Opanowanie funkcjonariuszy oraz profesjonalnie i skutecznie przeprowadzona akcja reanimacyjna pozwoliła na uratowanie 52-latka, który targnął się na własne życie.

W niedzielę, około godz. 22.00 dyżurny zwoleńskiej policji odebrał telefon. W słuchawce usłyszał męski głos, który informował go, że chce odebrać sobie życie. Dzięki spokojnej rozmowie dyżurnemu udało się dowiedzieć gdzie przebywa mężczyzna. Pod wskazany adres natychmiast został skierowany patrol, który znajdował się najbliżej. Byli to funkcjonariusze z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu.

 

Gdy policjanci przyjechali na miejsce, w jednym z pokoi zobaczyli wiszącego mężczyznę, natychmiast go odcięli. Ponieważ człowiek nie dawał żadnych oznak życia policjanci przystąpili do jego resuscytacji, jednocześnie wzywając karetkę pogotowia.

 

Dzięki skutecznie i profesjonalnie przeprowadzonej akcji reanimacyjnej policjantom po pewnym czasie udało się przywrócić mężczyźnie funkcje życiowe. Dalsze czynności przejęli ratownicy medyczni, którzy przyjechali na miejsce i zabrali 52-latka do szpitala.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook