Dzisiaj jest sobota, 11 lipca 2020 r., 193 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
(Zdjęcia) Kilkuset mieszkańców Zwolenia przywitało Nowy Rok na rynku
Dodał: MarBas, 01-01-2016 10:44, odsłon: 14072
fot. Mariusz Basaj
fot. Mariusz Basaj

Już po raz 17-ty mieszkańcy Zwolenia zebrali się na Placu Jana Kochanowskiego, by wspólnie świętować początek Nowego Roku. Tym razem pod urzędem świętowało kilkaset osób, a głównym punktem wyjątkowo były nie fajerwerki, a pokaz laserowy.

Organizatorem uroczystości tradycyjnie była Gmina Zwoleń i Zwoleński Dom Kultury. Pokazy kolorowych świateł mogliśmy oglądać nie tylko na ścianach sąsiednich budynków, ale także na specjalnie wytworzonej sztucznej chmurze dymu.

 

Zwoleniakom nie przeszkodziła nawet mroźna pogoda. Im bliżej magicznej północy, tym więcej osób zbierało się na rynku. Tuż przed godziną 24:00, życzenia wszystkim zebranym złożyła burmistrz Bogusława Jaworska.

 

 

- Szanowni Państwo, w związku z tym, że za parę chwil przywitamy Nowy Rok chciałam życzyć w imieniu władz samorządowych miasta Zwolenia w tych nadchodzących miesiącach wszystkiego dobrego. Dużo szczęścia, radości, zdrowia, bo ono jest najważniejsze i decyduje o wszystkim. Żebyście państwo w tym Nowym Roku mieli dużo satysfakcji z tego co robicie, żeby spełniły się wasze marzenia i żeby w waszych rodzinach panowało szczęście, miłość i wzajemne zrozumienia. Tego dzisiaj z całego serca Państwu życzę – mówiła burmistrz Bogusława Jaworska.

 

A potem wystrzeliły korki szampana i fajerwerki przyniesione przez mieszkańców. 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook