Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[WIDEO,FOTO] Jest najstarszym Towarzystwem w Zwoleniu. Wspólnie działają od 35 lat
Dodał: MaG, 31-12-2016 09:00, odsłon: 3702
fot. Mariusz Grotkowski/Agencja ARPASS
fot. Mariusz Grotkowski/Agencja ARPASS

Były podziękowania, gratulacje, kwiaty oraz wspomnienia. Był również okazjonalny tort oraz występy artystyczne. To wszystko w dniu 35-lecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół Miasta Zwoleń i 30–lecia istnienia lokalnego periodyku „Głos Zwoleński”. Relacja wideo w Zwolen24TV

Uroczystość jubileuszu istnienia 35 lat TPMZ oraz 30 letniej działalności lokalnej gazety „Głos Zwoleński” rozpoczęła Anna Wieczerzyńska obecna dyrektor Domu Kultury od przywitania zaproszonych gości.

 

Hejnałem miasta w wykonaniu sekcji trąbek Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia rozpoczęły się piątkowe uroczystości w Domu Kultury.

 

W części oficjalnej Wacław Kuś obecny szef towarzystwa w kilku słowach przypomniał historię istnienia oraz jego sens. Nie zabrakło również pamiątkowych dyplomów, symbolicznych upominków oraz szczerych życzeń. Jak zaznaczył sam prezes drobne upominki otrzymały osoby szczególnie zasłużone dla ich organizacji.  

 

 Prezes Towarzystwa Przyjaciół Miasta Zwolenia otrzymał od burmistrz Bogusławy Jaworskiej i zastępcy burmistrza Włodzimierza Kabusa życzenia kolejnych lat istnienia oraz pamiątkowy grawerton

 

W części artystycznej zaprezentowały się zespoły z Domu Kultury w Zwoleniu, instruktorzy, a także przedszkolaczki, uczniowie PSP im. Władysława Jagiełły, PG im. Jana Kochanowskiego oraz młody akordeonista Krzyś Paduch zdobywca pierwszej nagrody na Międzynarodowym Przeglądzie Akordeonowym w Przemyślu i Ewelina Dąbrowska studentka Akademii Muzycznej. Całość obchodów zakończyła się wspólną degustacją okolicznościowego tortu.

 

Jak wyglądał przebieg uroczystości można zobaczyć w relacji wideo w Zwolen24TV

 


 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook