Dzisiaj jest czwartek, 27 czerwca 2019 r., 178 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Przebudowa klatki schodowej w Publicznym Przedszkolu! Inwestycja zwiększy bezpieczeństwo przedszkolaków!
Dodał: MaG, 30-08-2018 13:06, odsłon: 320

Zakład Zabezpieczeń Przeciwpożarowych STANPOŻ z Lublina, którego właścicielem jest Grzegorz Staniak prowadzi prace nad realizacją zadania pn. „Przebudowa wewnętrznej klatki schodowej w budynku Przedszkola Publicznego nr 1”. Koszt inwestycji opiewa na kwotę ponad 265 tys. zł.

Gmina decyzję o rozpoczęciu inwestycji podjęła po kontroli Państwowej Straży Pożarnej, kiedy to otrzymaliśmy w zaleceniach pokontrolnych informację o dostosowaniu wewnętrznej klatki schodowej do obowiązujących obecnie przepisów przeciwpożarowych.


Zdjęcie Roboty budowlane mają za zadnie dostosowanie istniejącego budynku przedszkola do obowiązujących przepisów pożarowych, co niewątpliwie zwiększy bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców gminy – przedszkolaków.


Przedmiotem zamówienia jest przebudowa wewnętrznej klatkischodowej przedszkola. W ramach prac wykonane zostaną: montaże urządzeń służących do usuwania dymu wraz z napowietrzeniem w obydwu klatkach schodowych, wymiana istniejących hydrantów, wymiana balustrady na klatce schodowej oraz drzwi wewnętrznych i okien zgodnie z podziałem budynku na strefy pożarowe.


Ponadto wykonawca wyposaży przedszkolne drogi ewakuacyjne w awaryjne oświetlenie ewakuacyjne, a także wykona drzwi wejściowe do piwnicy o odporności ogniowej E130.
W związku z trwającą realizacją zadania pragniemy przeprosić wszystkich rodziców i małych przedszkolaków za wszelkie utrudnienia, jakie mogą ich spotkać w pierwszych kilku dniach po wakacjach. Samorząd gminy dokładał wszelkich starań, by inwestycja rozpoczęła się, jak najszybciej. Jednak początkowy brak wykonawców odsunął w czasie planowaną od dawna przebudowę.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook