Dzisiaj jest niedziela, 27 maja 2018 r., 147 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Rewolucja komunikacyjna w centrum miasta. Będą ograniczenia prędkości
Dodał: anex, 03-06-2015 13:18, odsłon: 8620

W centrum Zwolenia będą ograniczenia prędkości na drogach. Na wniosek samych mieszkańców gmina planuje wprowadzić tam od września tzw. strefę zamieszkania.

 

Na wyłączonych ulicach w pobliżu Urzędu Gminy, Krakowskiej, Alei Pokoju, Jagiełły od drogi krajowej do św. Jana i Kościuszki piesi będą mogli bezpiecznie się poruszać. Dopuszczalna prędkość dla samochodów ma wynieść 20 km/h. Strefę będzie oznaczać ponad 270 znaków pionowych. Namalowane zostanie również ponad 500m kwadratowych oznakowania poziomego na asfalcie.

 

Przed wprowadzeniem strefy zamierzamy przeprowadzić akcję informacyjną, specjalnie zaprojektowane ulotki oraz komunikaty informujące o nowych zasadach dla pieszych i kierowców. - informuje burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: anex
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Czyli ograniczenie będzie dotyczyło także i rowerów ? Czyli teoretycznie czytak praktycznie będzie możliwe przekroczenie predkości jadąc rowerem. Czyli jak to powiedział dziennikarz w telewizji jak kierowcy będa przestrzegać ograniczeń prędkości i nie będzie mozna wyrobic mandatowego przydziału do mam nadzieje że nie będa one wystawiane losowo wybranym szczęśliwcom na rowerkach bo jak widze w końcu można tym środkiem komunikacji jechać powyrzej 20km/h . I dochodzim do absurdu. Kochani to może ograniczmy predkośc do 3 km/h to bedzie można dawać mandaty za zbyt szybkie poruszanie się na piechotę. Jak szaleć to na maksa.
20-06-2015, 14:40:52
+ 13
- 4
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook