Dzisiaj jest środa, 05 sierpnia 2020 r., 218 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[FOTO] Szymon Wydra i Zbyszek Suski zagrali dla chorego chłopczyka z gminy Kazanów
Dodał: admin, 31-12-2018 08:43, odsłon: 2486
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass/Marcin Gneca
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass/Marcin Gneca

Podczas koncertu charytatywnego "Postawmy Franka na nogi!", który odbył się w piątek, 28 grudnia w kinie Świt w Zwoleniu wystąpili Szymon Wydra & Zbyszek Suski, Zespół Wokalny Domu Kultury oraz grupa SPS Projekt, a także wokaliści i recytatorzy. Tego dnia zebrano ponad 15,5 tysiąca złotych na operację ortopedyczną małego Franka Szpilskiego z gminy Kazanów.

Jedyną szansą na powrót do pełnej sprawności jest kosztowna operacja rekonstrukcyjna Superhip i Superknee, którą ma wykonać światowej sławy ortopeda, doktor Dror Paley. Koszt pierwszej operacji, leczenia i rehabilitacji to ponad 150 tysięcy dolarów, a sam zabieg powinien odbyć się po ukończeniu przez Frania drugiego roku życia.

 


Koncert, zorganizowany z pomocą wielu ludzi dobrej woli, miał pomóc maluchowi i jego rodzicom w gromadzeniu pieniędzy na operację, tego dnia wolontariusze zbierali też datki do puszek na ten cel

Na samym początku wystąpił jednak duet Szymon Wydra i Zbyszek Suski z zespołu Carpe Diem, którzy fenomenalnie wykonali przeboje grupy oraz własne aranżacje znanych utworów. W koncercie, prowadzonym przez Anetę Adamiec ze Starostwa Powiatowego w Zwoleniu wystąpił również Zespół Wokalny Domu Kultury w Zwoleniu oraz wokaliści: Katarzyna Jaśkiewicz, Jagoda Przepiórka, Natalia Kosmowska, Wojciech Jaśkiewicz oraz recytatorzy Weronika Szczepanowska i Mikołaj Genca. Były również licytacje różnych przedmiotów i voucherów na usługi.

 Licytację zabytkowych hełmów strażackich oraz wyjątkowej statuetki na 100-lecie jednostki OSP Kazanów prowadzili druhowie Michał Kupidura i Artur Pyrgiel. Strażacy zabezpieczali też medycznie imprezę.

Na zakończenie przepiękne aranżacje kolęd i pastorałek wykonał zespół SPS Projekt, w którym występują muzycy z grup Silvers, Sukces i Po godzinach. Zagrali w nim: Marta Sosik, Grzegorz Kusio, Łukasz Wnuk, Łukasz Śliwa, Remigiusz Wnuk i Maciej Pożoga. W sumie wraz z Fundacją follow Me ze Zwolenia zebrano 15 649,06 złotych.


   
Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook