Dzisiaj jest poniedziałek, 25 maja 2020 r., 146 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem w Szkole Podstawowej w Zwoleniu
Dodał: M_Celi, 07-04-2014 14:08, odsłon: 2988
PSP Zwoleń
PSP Zwoleń

Uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu odwiedził pisarz Marcin Pałasz. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Uczestnicy spotkania mieli okazję usłyszeć nie tylko o tym jak zaczynał znany pisarz, ale również zadać mu wiele nurtujących je pytań.

W trakcie spotkania pisarz opowiadał czytelnikom o tym, jak zaczęła się jego przygoda z książką. Mówił o swoich zainteresowaniach i sposobach zdobywania pomysłów na nowe książki. Zdradził też kilka tajemnic, związanych z książkami, które ukażą się w najbliższym czasie.


Autor przytaczał również wiele anegdot, które związane były zarówno z jego życiem, jak i życiem jego bliskich. Niektóre z nich były śmieszne, inne kolei mrożące krew w żyłach.


Podczas spotkania nie zabrakło także słów refleksji na temat miejsca książki w życiu młodych ludzi. Marcin Pałasz zachęcał do czytania książek. Stwierdził, iż pisze po to, by rozśmieszyć czytelników, przynieść im radość a jednocześnie pokazać, że czytanie może być cenną rozrywką.

 

Marcin Pałasz w trakcie spotkania podpisywał swoje książki!


Pisarz zwrócił uwagę uczniów również na wiarę we własne siły, która pomoże pokonać trudności i osiągnąć upragniony cel. Uczestnicy spotkania ośmieleni naturalnym i przyjaznym sposobem bycia autora zadawali mu wiele pytań, na które cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał.

Skontaktuj się z autorem tekstu: M_Celi
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook