Dzisiaj jest wtorek, 29 września 2020 r., 273 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Telewizja bez tajemnic. Uczniowie z podstawówki poznali ją "od kuchni"
Dodał: M_Celi, 17-03-2014 09:55, odsłon: 4112
zdjęcia autorstwa Iwony Węcławskiej-Grudzińskiej
zdjęcia autorstwa Iwony Węcławskiej-Grudzińskiej

Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu wraz z opiekunami zwiedzali Warszawę. Na trasie ich wycieczki znalazło się nie tylko ZOO ale również Telewizja Polska, gdzie uczestniczyli między innymi w nagraniu odcinka „Jaka to melodia”. 

Udział w lekcji dydaktycznej w warszawskim ZOO był pierwszym punktem interesującej wycieczki, w której uczestniczyli uczniowie klasy 6d i 4a. Niezwykłe spotkania ze zwierzętami rozpoczęły się od zajęć przeprowadzonych przez pracowników dydaktycznych ogrodu zoologicznego. Klasa 6d odbyła lekcję z udziałem gadów i płazów, natomiast klasa 4a miała możliwość bliżej poznać bezkręgowce.

 

Uczniowie mieli okazję nie tylko obserwować zwierzęta na wybiegach bądź w terrariach, tym razem mogli je dotknąć, pogłaskać a nawet wziąć na ręce i przytulić. Jak się okazało odważnych było wielu!

 

Kolejnym etapem była wizyta w studiach Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza 17, gdzie uczestnicy poznali Telewizję „od kuchni”, zwiedzili reżyserkę studia sportowego, byli na planie programu Agaty Młynarskiej „Świat się kręci” oraz „Pytania na śniadanie”, gdzie spróbowali swoich sił jako kamerzyści i prezenterzy.

 


Niezwykle ekscytującym fragmentem wycieczki był jednak udział w nagraniu programu „Jaka to melodia?”. Odcinek ten będzie wyemitowany prawdopodobnie w maju. Uczestników wycieczki po budynku oprowadzali pracownicy, którzy w bardzo ciekawy sposób opowiadali o pracy dziennikarzy oraz zdradzali niektóre techniki nagrywania programów.

 

Wycieczka odbyła się z inicjatywy wychowawców klas: 6d - Iwony Węcławskiej-Grudzińskiej i 4a - Teresy Grzybowskiej.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: M_Celi
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook