Dzisiaj jest piątek, 28 lutego 2020 r., 59 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
SZAFIARKA STYLOWE MEBLE
Nie żyje trener piłkarzy ręcznych, Grzegorz Jerzy Markiewicz!
Dodał: DL, 29-08-2019 12:00, odsłon: 2566
Fot. archiwum
Fot. archiwum

W wieku 59 lat zmarł Grzegorz Jerzy Markiewicz, trener i zarazem prezes Orląt Enea Zwoleń. Niezwykle oddany pedagog i wielki pasjonat piłki ręcznej.

Kilka dni tremu trener Markiewicz doznał nieszczęśliwego upadku ze schodów uderzając się w głowę. Niestety dziś rano zmarł.


Popołudniowy mecz charytatywny Orląt z KSSPR Końskie został odwołany. Drużynę zwoleńską miał w tym spotkaniu poprowadzić Patryk Kuchczyński, były gracz VIVE Targi Kielce.

 

Grzegorz Jerzy Markiewicz wielokrotnie był wyróżniany podczas corocznej gali sportowej "Echa Dnia", jako najpopularniejszy trener powiatu zwoleńskiego!

 

W ostatnich dniach uruchomiona została zbiórka pieniędzy na leczenie trenera. Po Jego śmierci zostaną one przekazane na funkcjonowanie kluby.


"Wieloletni trener drużyny piłki ręcznej Enea Orlęta Zwoleń. Drużyna była Jego trzecim dzieckiem przez wiele lat służył jej z oddaniem. Z determinacją prowadził Orlęta na sam szczyt, odnosząc spektakularne sukcesy. Każdą wolną chwilę poświęcał klubowi. Był mistrzem dla swoich uczniów. Całe życie poświęcił sportowi. Z ogromnym żalem piszemy te słowa. Zebrane pieniądze zgodnie z wolą rodziny przekażemy na klub sportowy Orlęta, który tak bardzo kochał i na pewno taka byłaby Jego wola. Zbiórkę będziemy prowadzić nadal, aby kontynuować dzieło Jego życia, jakim jest klub sportowy piłki ręcznej Enea Orlęta Zwoleń. Będziemy kontynuować to dzieło, choć wiemy, że trudno będzie Ciebie zastąpić. Całość wpłat zostanie przekazana na funkcjonowanie klubu" - czytamy w oświadczeniu rodziny.

 

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
LOKAL
LOKAL
Sprzedam lub wynajmę lokal o powierzchni 97m2 +garaż + działka 500m2 może być mieszkalne 600 875 896
NIERUCHOMOŚĆ ROLNA
NIERUCHOMOŚĆ ROLNA
opow. 24 000 m2, połozona w Laskach Gmina Pionki  przy drodze woj. 691. W skład nieruchomości wchodza grunty rolne, leśne, zabudowania. Dom i budynki gospodarcze w stanie dobrym. Media prąd i woda. Księga wieczysta. Cena 240 000 zł   tel. 604 3...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook