Dzisiaj jest piątek, 28 lutego 2020 r., 59 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
SZAFIARKA STYLOWE MEBLE
Orlen w Zwoleniu zaprasza dziś do strefy "Moje miejsce na Ziemi"
Dodał: DL, 30-08-2019 11:33, odsłon: 1179
Fot. Google Maps
Fot. Google Maps

Gry i zabawy dla dzieci z animatorami oraz moc informacji o konkursie Moje miejsce na Ziemi – to wszystko w specjalnej strefie, która w dniu dzisiejszym w godzinach 12:00 – 18:00 czekać będzie na odwiedzających na terenie stacji benzynowej PKN ORLEN przy ul. Armii Krajowej 1. Wstęp wolny!

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” przyzna w sumie, aż 400 grantów na łączną kwotę 2 mln złotych społecznościom lokalnym z terenu całej Polski w ramach nowego programu grantowego „Moje miejsce na Ziemi”. Dziś o godzinie 12 przy stacji benzynowej Orlen mieszczącej się przy ulicy Armii Krajowej 1, stanie specjalna strefa otwarta dla wszystkich mieszkańców i przyjezdnych.

 

Celem Konkursu jest wspieranie mieszkańców w działaniach na rzecz ich społeczności. Podejmowane inicjatywy mają budować kapitał społeczny na lokalnym poziomie. Konkurs prowadzony jest z myślą o tych, którzy mają pomysł i energię, żeby zmieniać swoje miejsce na Ziemi.

 

O granty w wysokości od 3 do 15 tysięcy złotych mogą ubiegać się organizacje, koła czy stowarzyszenia, które mają pomysł na to, jak powinno zmienić się ich najbliższe otoczenie. Osoby fizyczne także mają szansę zrealizować swój pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu kontaktując się z lokalną organizacją pozarządową i wspólnie z nią składając wniosek. Projekty mogą dotyczyć obszarów takich jak sport, bezpieczeństwo, edukacja, historia, kultura czy ekologia.

 

Najlepsze projekty wybierze specjalna komisja konkursowa. Środki finansowe otrzymają organizacje, które najlepiej uzasadnią potrzebę realizacji projektu i zaproponują atrakcyjne, innowacyjne działania na rzecz swojej społeczności. Zwycięskie projekty poznamy już 8 października.

 

Wnioski można składać od 17 do 30 września poprzez generator wniosków dostępny na stronie: www.orlendarserca.pl

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.orlendarserca.pl/PL/Pomoc/Strony/Moje-miejsce-na-ziemi.aspx
   
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NIERUCHOMOŚĆ ROLNA
NIERUCHOMOŚĆ ROLNA
opow. 24 000 m2, połozona w Laskach Gmina Pionki  przy drodze woj. 691. W skład nieruchomości wchodza grunty rolne, leśne, zabudowania. Dom i budynki gospodarcze w stanie dobrym. Media prąd i woda. Księga wieczysta. Cena 240 000 zł   tel. 604 3...
LOKAL
LOKAL
Sprzedam lub wynajmę lokal o powierzchni 97m2 +garaż + działka 500m2 może być mieszkalne 600 875 896
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook