Dzisiaj jest niedziela, 20 stycznia 2019 r., 20 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
WOŚP 2017 w Zwoleniu. Koncert, licytacja i światełko do nieba
Dodał: , 09-01-2017 09:43, odsłon: 3395

Już po raz osiemnasty w Zwoleniu zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomoc. Wielki finał w niedzielę 15 stycznia. Warto dołączyć do akcji, bo ta pomoc wraca. Najlepszym tego dowodem sprzęt o wartości 240 tysięcy złotych, jaki tylko w 2016 roku otrzymał zwoleński szpital.

W środę 4 stycznia Robert Kukliński i Jakub Król ze zwoleńskiego sztabu WOŚP odwiedzili siedzibę Fundacji z charakterystycznym czerwonym serduszkiem w Warszawie. Odebrali identyfikatory dla wolontariuszy, gadżety na aukcję i spotkali się z Jerzym Owsiakiem, prezesem Fundacji WOŚP. W spotkaniu uczestniczyli też starosta Waldemar Urbański i wicestarosta Arkadiusz Sulima, którzy podziękowali za sprzęt, jaki w 2016 roku otrzymał zwoleński szpital.

 

Dzięki WOŚP osoby przebywające na oddziale Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego mogą korzystać z nowych materaców do leczenia odleżyn, łóżek sterowanych pilotem, szafek. Zakupione też trzy wózki inwalidzkie i podnośnik elektryczny. W sumie do zwoleńskiego szpitala trafił sprzęt za ponad 240 tysięcy złotych.

 

WOŚP 2017: PROGRAM FINAŁU

15 stycznia odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na terenie Zwolenia i powiatu orkiestra zagra po raz 18. Z puszkami kwestować będzie 118 wolontariuszy. Podobnie jak w latach ubiegłych w kinie Świt w godzinach 15:30-18:00 odbędzie się koncert połączony z licytacją. Będzie mnóstwo ciekawych gadżetów, w tym także te z autografem Jurka Owsiaka. Po godzinie 19 na Placu Kochanowskiego przed Urzędem Miasta rozbłyśnie "Światełko do nieba".

 

 

Podczas finału WOŚP w Zwoleniu będzie można wylicytować gadżety z podpisem Jurka Owsiaka.

 

Wolontariusze przez cały dzień kwestowania będą mieli do dyspozycji pomieszczenia należące do OSP w Zwoleniu na ulicy Lubelskiej 6. Będą mogli się tam ogrzać i zjeść ciepły posiłek. Liczenie zebranych pieniędzy odbędzie się w godzinach 14:00-19:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zwoleniu przy ulicy Jagiełły 4.

 

 

Kilka dni temu siedzibę Fundacji WOŚP w Warszawie odwiedzieli Jakub Król i Robert Kukliński ze zwoleńskiego sztabu oraz wicestarosta Arkadiusz Sulima i starosta Waldemar Urbański.

 

 

W ubiegłym roku do szpitala w Zwoleniu trafił sprzęt za ponad 240 tysięcy złotych.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook