Dzisiaj jest niedziela, 17 lutego 2019 r., 48 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Twardziele Jerzego bezkonkurencyjni w rozgrywkach o Puchar Burmistrz Zwolenia!
Dodał: KamZap, 09-07-2018 10:51, odsłon: 847
Fot. UM Zwoleń
Fot. UM Zwoleń

W piątek, 29 czerwca zakończyły się rozgrywki Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o „Puchar Burmistrz Zwolenia 2018”. Bezkonkurencyjni w tej edycji okazali się zawodnicy z drużyny Twardziele Jerzego. Sędzią głównym turnieju był Marek Oczkowski.

Punktem kulminacyjnym turnieju było wręczenie zawodnikom nagród, pucharów i dyplomów przez zastępcę Burmistrz Zwolenia Grzegorza Molendowskiego.  

 

Rozgrywki rozpoczęły się 11 maja. Wzięło w nich udział 6 drużyn: Młoda Ekipa, Czystu, Twardziele Jerzego, Czarne Konie, Error i Lobo. W trakcie turnieju rozegrano 30 meczy, w których strzelno 214 bramek. Najwięcej bramek na swoim koncie, bo aż 20 ma Daniel Jężak z zwycięskiej drużyny Twardziele Jerzego.

 

 

W imieniu Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej zawodnikom gratulował Grzegorz Molendowski. Zastępca burmistrz podsumowując rozgrywki wyraził również zadowolenie z faktu, że turniej cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowaniem.

 

Nagrodzone zostały nie tylko drużyny, ale również najlepsi zawodnicy. Królem strzelców turnieju został Daniel Jężak z Twardzieli Jerzego. Miano najlepszego zawodnika otrzymał Rafał Wieczorek, zaś najlepszymi bramkarzami okazali się: Filip Jężak i Grzegorz Wolszczak. Indywidualne nagrody odebrali: Michał Grzeszczyk  – za najlepszego pomocnika, Mariusz Kopczyński – za najlepszego obrońcę oraz Patryk Kwaśnik - za najlepszego napastnika. Organizatorzy wyróżnili też Arkadiusza Łapczyńskiego, który otrzymał nagrodę Fair Play.

 

Tabela końcowa

  1. Twardziele Jerzego
  2. Czarne Konie
  3. Czystu
  4. Młoda Ekipa
  5. Error
  6. Lobo


  
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook