Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
ilustracja

Blisko 200 tysięcy złotych dofinansowania – taką kwotę udało się pozyskać samorządowcom Starostwa Powiatowego w Zwoleniu na modernizację sali sportowej przy ul. Żeromskiego 34 w Zwoleniu. Już niebawem ogłoszony zostanie przetarg dla wykonawców. W planach dalsze działania zmierzające do rozbudowy infrastruktury sportowej w powiecie zwoleńskim.



kategoria: Aktualności,Powiat, odsłon: 320
fot.SPZ

Kurs zawodowy pod nazwą „Opiekun osób starszych”, egzamin państwowy i uroczyste wręczenie certyfikatów – uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wilczowoli wzięli udział w unijnym projekcie realizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu i zdobyli nowe umiejętności.



kategoria: Aktualności,Powiat, Top, odsłon: 529
fot.SPZ

Akademia przygotowana przez młodzież Liceum Ogólnokształcącego w Zwoleniu, uroczysta msza święta z udziałem pocztów sztandarowych, przedstawicieli samorządów, jednostek i organizacji powiatu zwoleńskiego oraz złożenie kwiatów pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza w Zwoleniu – tak wyglądały tegoroczne obchody upamiętniające kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.



kategoria: Aktualności,Powiat, odsłon: 381

Podczas 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie zwoleńskim udało się zebrać 68 tysięcy złotych. Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał. Rekord z poprzedniego roku został pobity o ponad 2 tysiące. Były koncerty, licytacje z atrakcyjnymi gadżetami i oczywiście zbiórka prowadzona przez 118 wolontariuszy.



kategoria: Aktualności,Top, Powiat, odsłon: 1010
Wg planów ul. Targowa zostanie przebudowana w 2017 roku.

Już na dniach powinna ruszyć kolejna budowa tzw. schetynówki, tym razem w Czarolesie (pisaliśmy o tym tu - klik). Sprawdziliśmy, które drogi władze powiatu planują wyremontować w następnej kolejności.



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2429

 

Starosta Zwoleński Waldemar Urbański odebrał „promesę” finansową Ministra Administracji i Cyfryzacji dotyczącą przyznania dotacji w kwocie 220 tys. zł na usuwanie skutków klęsk żywiołowych powstałych wskutek ulewnych deszczy w 2014 roku. Środki zostaną przeznaczone na odbudowę zniszczonych dróg powiatowych: Kłonówek – Rawica, Kazanów – Wielgie i Kazanów – Kopiec.



kategoria: Powiat,Aktualności, odsłon: 2136

 

Zawiadamiamy o zmianie adresu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu.



kategoria: Powiat,Aktualności, odsłon: 1622

 

[WIDEO, ZDJĘCIA] Fraszki Kochanowskiego, opowiadania ludowe, obyczaje, tradycje, kultura, historia Sycyny i plany na rozwój tej miejscowości. To wszystko było tematem spotkania środowiskowego, które wspólnie zorganizowały Stowarzyszenie Oświatowe Sycyna oraz Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć autorstwa Anny Federowicz oraz relacji wideo.



kategoria: Aktualności,Powiat, Kultura, odsłon: 5406

 

Setne urodziny obchodziła wczoraj Pani Weronika Wójtowicz, mieszkanka wsi Drozdów. Z Jubilatką spotkali się włodarze gminy i powiatu Zwoleń.



kategoria: Aktualności,Powiat, Gmina Zwoleń, odsłon: 3918

W niedzielę już po raz 23. odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Granie nie ominęło także Zwolenia i okolic! Podczas kwesty udało się zebrać około 43. tys. zł! Czerwonym serduszkiem finału w naszym mieście ponownie stało się Kino „Świt”, gdzie odbył się koncert charytatywny.



kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Gmina Zwoleń, odsłon: 3994

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook