Dzisiaj jest niedziela, 20 stycznia 2019 r., 20 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Za nadmierną prędkość stracił prawo jazdy
Dodał: admin, 21-03-2018 16:58, odsłon: 1710
fot.ilustracja
fot.ilustracja

W piątek 16 marca kierowca Toyoty stracił prawo jazdy, z uwagi na przekroczenie prędkości o 59 km w terenie zabudowanym.

- Po godz. 11.30 w Zwoleniu na ul. Kochanowskiego funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu zatrzymali do kontroli kierowcę Toyoty. 39-letni mieszkaniec pow. lipskiego w terenie zabudowanym jechał z prędkością 109 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 59 kilometrów. W związku z tym mężczyźnie policjanci zatrzymani prawo jazdy i skierowali sprawę do Sądu Rejonowego w Zwoleniu za popełnione wykroczenie – informuje mł. asp. Krzysztof Gregorczyk - Prowadzona przez zwoleńską drogówkę akcja „ Noga z gazu” pomimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych (silnych opadów śniegu) zakończyła się ujawnieniem jeszcze 5 wykroczeń przekroczenia prędkości – dodaje Gregorczyk

Zgodnie z nowymi przepisami kierowcom, którzy przekroczą dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym, prawo jazdy zostanie odebrane bezpośrednio przez kontrolującego policjanta. Jeżeli osoba ta będzie w dalszym ciągu prowadzić pojazd bez prawa jazdy, trzymiesięczny okres zakazu będzie przedłużony do 6 miesięcy.

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Gózd
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook