Dzisiaj jest sobota, 11 lipca 2020 r., 193 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
12 lat Bogusławy Jaworskiej. Rozmowa na koniec kadencji
Dodał: MaG, 02-11-2018 09:35, odsłon: 2497

Trzy kadencje, 12 lat pracy na rzecz samorządu i 118 milionów złotych wydanych na szereg inwestycji, które wspólnie z radnymi, mieszkańcami udało się zrealizować w tym okresie. W środę 31 października nasza redakcja rozmawiała z ustępującą burmistrz Zwolenia Bogusławą Jaworską.

Było uroczyste podsumowanie kadencji, wywiady prasowe i wiele pytań kierowanych do burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej w związku z decyzją zakończenia swojej trzeciej i ostatniej kadencji w roli włodarza miasta.


Kanalizacja w gminie, wodociągi, drogi, chodniki, budowa ratusza i modernizacja zalewu. To główne inwestycje jakie udało się zrealizować w okresie trzech kadencji burmistrz Jaworskiej. W trakcie rozmowy zapytaliśmy, które w wyjątkowy sposób zapadły głęboko w pamięć, które sprawiły trudności i  z jakimi problemami musiała się mierzyć Bogusława Jaworska w trakcie kadencji.


- Ja jestem usatysfakcjonowana tymi dokonaniami, wspólnymibo to nie są tylko moje dokonania, to są dokonania rady, współpracowników i również społeczeństwa – mówi burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska

W materiale wideo wykorzystano fragmenty ujęć z drona autorstwa Michał Zawadzak

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook