Dzisiaj jest piątek, 25 września 2020 r., 269 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
[Fotorelacja] Mieszkaniec Malborka zdobył Zwoleń. II edycja Biegu Szlakiem Jana Kochanowskiego zakończona
Dodał: MaG, 19-06-2016 10:56, odsłon: 5023
Fot.Mariusz Grotkowski©Arpass
Fot.Mariusz Grotkowski©Arpass

Blisko 160 uczestników sprawdziło swoje siły podczas 7 kilometrowego odcinka maratonu szlakiem Jana Kochanowskiego w Zwoleniu. To już druga edycja biegów, głównym organizatorem imprezy było Stowarzyszenie biegowe – Zwoleń Biega. Redakcja Zwolen24 była patronem medialnym i przygotowała dla czytelników obszerną fotorelację.

Swoich sił na strasie spróbowało 108 mężczyzn oraz 48 kobiet. Wśród uczestników znaleźli się mieszkańcy min. Krakowa, Kielc, Szczecinka czy Puław. Daniel Taras mieszkaniec Malborka okazał się najlepszy i bieg główny ukończył z czasem 25 minut i 10 sekund. Na najlepszą trójkę biegaczy w kategorii mężczyzn i kobiet czekały puchary i nagrody rzeczowe. Imprezie towarzyszyły również biegi dla dzieci i nordic walking na stadionie. Dla najlepszych przewidziano puchary, a dla wszystkich napoje i owoce na mecie.

 

Wśród uczestników biegu towarzyszącego Nordic Walking był wicestarosta Zwoleński Arkadiusz Sulima wraz małżonką.

 

Największą i jednocześnie najbardziej rozpoznawalną grupą w marszu Nordic Walking była ekipa z Ciepielowa.

 

 

 W biegu głównym udział wzięli również zawodnicy niepełnosprawni, którzy nawet przez chwilę nie zamierzali odpuścić swoim pełnosprawnym rywalom 

 

 W kategorii Open zwycięzcą okazał się Daniel Taras z Malborka z czasem 25 minut i 10 sekund. Drugie miejsce zajął Michał Jamioł z czasem 25 minut 20 sekund, trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Misurek z wynikiem 25 minut i 56 sekund. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

 Wśród kobiet najlepsza biegaczką okazała się Agata Grabiec-Cywka z czasem 33 minut i 3  sekund, druga pozycję zajęła Liliana Jaworska z wynikiem 33 minut i 48 sekund, natomiast trzecie miejsce na podium zajęła Joanna Prażmo, która wybiegała czas 34 minut i 6 sekund

 

 

Pełną tabelę wyników podziałem na kategorie można zobaczyć TUTAJ

 

 

Stowarzyszenie biegowe - ZWOLEŃ BIEGA

 

Założone w 2015 roku, jego członkami są mieszkańcy powiatu zwoleńskiego. Mają na swoim koncie sukcesy sportowe w biegach ulicznych i przełajowych w Radomiu, Puławach, Kozienicach, Warce, Pionkach i Tczowie. W 2014 zorganizowali bieg Sylwestrowy w Zwoleniu, w którym wystartowało 92 zawodników.

 

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook