Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 r., 340 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Arpass baner TOP
Dożynki Powiatowe już w najbliższą niedzielę. Będzie muzyka Beatlesów!
Dodał: anex, 25-08-2015 10:12, odsłon: 5523
zespół The Beatlmen fot. polskieradio.pl
zespół The Beatlmen fot. polskieradio.pl

Ostatni tydzień wakacji to przeważnie czas największych imprez. Okazają do świętowania jest także zakończenie zbiorów upraw, czyli XVII Dożynki Powiatowe. W imieniu władz gminy i powiatu zapraszamy na Zwoleński Festiwal Chleba, który odbędzie się 30 sierpnia nad zalewem w Zwoleniu.

Na dożynki tradycyjnie mieszkańców całego powiatu zapraszają: Starosta Zwoleński, Burmistrz Zwolenia, wójtowie gmin: Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów oraz Rada Powiatowa Mazowieckiej Izby Rolniczej.

 

Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą dziękczynną za zbiory, która zostanie odprawiona w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu o godzinie 12.45. Na dalszą część imprezy zapraszamy wszystkich nad zalew, gdzie odbędzie się zarówno część oficjalna, jak i artystyczna.

 

W programie między innymi: Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia, występy miejscowych zespołów ludowych, a także muzyków z The Beatlmen oraz Cassino

 

Podczas imprezy odbędzie się szereg konkursów dla rolników i nie tylko. Wzorem ubiegłych lat firma Lobo sprezentuje kosę spalinową dla najczystszej miejscowości w całym powiecie. Zespoły ludowe oraz koła gospodyń wiejskich staną zaś do rywalizacji na najpiękniejsze tradycyjne stoisko. Z całą pewnością nie zabraknie okazji aby skosztować smakołyków lokalnej kuchni.

 

Więcej informacji na plakatach!  
Skontaktuj się z autorem tekstu: anex
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Gmina Zwoleń
Zobacz więcej
Powiat Zwoleń
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook