Dzisiaj jest wtorek, 29 września 2020 r., 273 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
10-latek ze Zwolenia pokazał, że ma talent. Krzysztof Paduch wygrał ogólnopolski konkurs akordeonowy
Dodał: , 18-04-2016 13:33, odsłon: 5430

Krzysztof Paduch, uczeń trzeciej klasy ze Szkoły Podstawowej im. Jagiełły w Zwoleniu wygrał Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia. 10-latek skradł serca jurorów wykonując utwory Bacha, Repnikova, Dowlasza i Frosiniego.

Konkurs odbył się w dniach 6 i 8 kwietnia w Słupcy. Brali w nim udział uczniowie szkół muzycznych I stopnia z całej Polski. Młody akordeonista ze Zwolenia zajął pierwsze miejsce wykonując utwory Albina Repnikova, Jana Sebastiana Bacha, Bogdana Dowlasza oraz Pietro Frosiniego.

 

Swoją przygodę z muzyką Krzysztof Paduch rozpoczął w Szkole Muzycznej im. Kolberga w Radomiu. Obecnie jest uczniem czwartej klasy cyklu sześcioletniego popołudniowej szkoły muzycznej w klasie akordeonu Jacka Zelgi.

 

Mimo bardzo młodego wieku uczeń zwoleńskiej podstawówki jest już laureatem wielu konkursów akordeonowych. W kwietniu ubiegłego roku zajął drugie miejsce na jubileuszowym X Festiwalu Muzyki Akordeonowej im. Ryszarda Malickiego w Puławach. W listopadzie 2015 wygrał XXI Słupeckie Spotkania Muzyczne.

 

 

Krzysztof Paduch to muzyczny talent. Ma dopiero 10 lat, a już wygrywa ogólnopolskie konkursy akordeonowe.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu:
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

Kronika
Zobacz więcej
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Policzna
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
OGŁOSZENIA PREMIUM
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ekranu [cal]: 15.6Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768Procesor: Intel Core i5-7200UPamięć RAM [GB]: 4Dysk SSD [GB]: 128Bateria wyjmo...
NOWOŚCI W WIRTUALNEJ GALERII HANDLOWEJ
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Zwolen24 to niezależne medium elektroniczne w Zwoleniu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z redakcją:
tel. 501-572-992 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 (poza godzinami pracy istnieje możliwość pozostawienia wiadomości SMS lub MMS)
e-mail: redakcja@zwolen24.pl

Kontakt z działem reklamy: reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook